AMULET - HUAYRURO
Kód: AMU001
Běžná cena: 75 Kč
Naše cena: 69 Kč

Ruční výroba, dovoz přímo z tržišť od skutečných Bolívijsko-Ecuádorských domorodých indiánů. Každý amulet by měl být posvěcen od místnáho šamana. Velikost : 2cm . Idelání na krk.

Amuletem lze přivolat : zdraví, lásku, peníze, štěstí a ochránit před závistí a jinými nepříjemnými vlstnostmi Vašeho okolí.

NABITÍ AMULETU: Najděte si klidný koutek, kde nebudete nikým rušeni. Vemte si amulet do rukou a soustřeďte se na to , čeho chcete dosáhnout. Představujte si to a představte si, jak Vám bude krásně až toho dosáhnete. Délka soustředění záleží jen na Vás. Můžete to kdykoliv opakovat. Amulet si dejte na krk, či pod polštář,ale nikomu ho nepujčujte. Je do něj vložena Vaše energie.

Zpět Tisk
Upozornit přítele
Emailová adresa pro zaslání upozornění na zboží
  •  
Fajfky.cz © 2004-2009, všechna práva vyhrazena
Alfa Elchron  Rank CZ   katalog www stránek  Český vyhledávač CENT.CZ  Katalog www stránek zaměřený na Internetové obchody - Bezva Portál  Začátek - váš začátek na internetu  MOSTecko  Linkovník  JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML,výroba a tvorba, web grafika  iTOP - Veřejný audit návštěvnosti stránek     CZIN.eu   Príma internet  88x31 - Citysearch.cz - hledejte ve svém meste   Caramba!